Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa - Księgowa

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym

  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów

  • Przygotowywanie przelewów bankowych w tym bieżąca weryfikacja statusu podatnika VAT czynnego i weryfikacja rachunków na białej liście

  • Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych

  • Weryfikacja rejestrów VAT z dokumentami źródłowymi

  • Uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych, okresowa weryfikacja rozrachunków, potwierdzenia sald

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS

  • Ewidencja majątku firmy i jego rozliczanie

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

  • Inne zadania stosownie do posiadanej wiedzy i kwalifikacji

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Comarch ERP XL

  • Ewidencja transakcji WNT/WNU/WDT

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse i rachunkowość

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

RESPECT ENERGY S.A.

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy