Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Księgowy

  • Bochnia, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO RACHUNKOWE CONNECT

    www.biuroconnect.pl

    Miejsce pracy: Bochnia

    Umowa zlecenie

    Zakres obowiązków:

    • dekretowanie i księgowanie dokumentów – sprzedaż, koszty, wyciągi bankowe, polecenia księgowania,
    • księgowanie i wyliczenia rezerw, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
    • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
    • sporządzanie list płac, zestawień i deklaracji ZUS,

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • preferowane wykształcenie wyższe (finanse/rachunkowość),
    • bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów podatkowych (VAT, PIT, CIT),
    • systematyczności, samodzielności, terminowości i dokładności w realizacji zadań.

    W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy:

    • stabilną pracę w rozwijającym się biurze rachunkowym,
    • udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
    • szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków,
    • możliwość pracy zdalnej.

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV lub liście motywacyjnym przez BIURO RACHUNKOWE CONNECT z siedzibą w Bochni przy ul. Romana Grodeckiego 145, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

    Brak umieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w CV spowoduje, że nie będziemy upoważnieni do przetwarzania Pani/Pana danych w celach rekrutacji. Tym samym będziemy zmuszeni do zniszczenia Pani/Pana danych osobowych, co będzie wiązało się z tym, że nie będzie Pani/Pan uczestniczył w procesie rekrutacyjnym.