Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa/ księgowy

Hanseatic Produkcja Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z rozwojem firmy Hanseatic Produkcja Sp. z o.o. poszukujemy pracowników
na stanowisko pracy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Rejestrowanie faktur zakupu w elektronicznym systemie obiegu dokumentów.
  • Bieżąca ewidencja kosztów i rozliczeń międzyokresowych.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby zarządcze.
  • Udział w procesie przygotowywania miesięcznych zestawień finansowych, rocznych jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz danych na potrzeby przeprowadzanych audytów.
  • Inne zadania powierzone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej).
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL lub OPTIMA.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie.
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Znajomość aktualnych przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych, szczególnie w zakresie transakcji wewnątrzwspólnotowych oraz poza unijnych.
  • Umiejętność obsługi pakietu Ms Office, w szczególności programu Ms Excel.

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę.
  • Pełen etat.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dostęp do cyklicznych szkoleń.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Wysyłając CV lub inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Hanseatic Produkcja Sp. z o.o., ul. Droga Graniczna 21, 86-300 Grudziądz.

Proszę o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne