Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Księgowy

JOBHOUSE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Księgowy.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalnym;

  • Prowadzenie rozrachunków dostawców i odbiorców krajowych oraz zagranicznych;

  • Uzgadnianie sald, rozliczanie płatności oraz dbałość o przepływ płatności bankowych;

  • Wsparcie przy procesach związanych z zamknięciem miesiąca/kwartału/roku;

  • Monitorowanie zobowiązań oraz identyfikowanie pojawiających się błędów i problemów.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na pokrewnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym lub firmie produkcyjnej);

  • Gotowość do wykonywania pracy stacjonarnej w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni;

  • Znajomość praktycznych procesów w obszarze rachunkowości oraz systemów księgowych;

  • Umiejętność pracy z dużą ilością zdarzeń gospodarczych;

  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

Pracodawca oferuje

  • Perspektywę długofalowego zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę – umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;

  • Warunki finansowe adekwatne do posiadanego przez Ciebie doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji;

  • Dużą swobodę działania oraz wyzwania zawodowe umożliwiające dalszy rozwój;

  • Komfortowe warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach;

  • Dodatkowe benefity tj. opieka medyczna, karta sportowa itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy