Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa/księgowy

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.

Hutnicza 16

Gdynia

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 15 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wszystkich operacji gospodarczych spółki komandytowej
  • nadzór nad prawidłowością zastosowanych stawek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz ze sporządzaniem deklaracji: VAT-7, VAT-UE, VAT-13, VAT-27, pliku JPK spółki komandytowej
  • przygotowanie danych do rozliczenia podatku dochodowego spółki komandytowej
  • kontrola i uzgadnianie kont KG spółki komandytowej
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z rozliczeniem podatkowym podmiotu powiązanego – sp. z o.o.
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby audytorów i Zarządu spółki komandytowej oraz sp. z o.o.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • minimum 2-letnie doświadczenia w pracy na takim stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana będzie znajomość programu Optima), MS Office i Excel
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz organizacja czasu pracy
  • umiejętności: analityczne, hierarchizowania zadań i celów
  • zdolności interpersonalne

Korzyści dla Ciebie

  • Umowa o pracę w firmie
    o stabilnej sytuacji
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet szkoleń
    dla pracownikow
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Imprezy firmowe
    oraz integracyjne
  • Dofinansowanie do karty multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wzór klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych (CV)

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

A w przypadku zgody Kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych celem przeprowadzenia innych bieżących i przyszłych rekrutacji przez LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Gdyni, prosimy o umieszczenie dodatkowej zgody:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. innych bieżących oraz przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne