Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/ Księgowy

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stanisława Przybyszewskiego 199/205

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów w systemie finansowo – księgowym Symfonia

  • importowanie i procesowanie dokumentów z systemu handlowo-magazynowego

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NPB, audytorzy, banki)

  • prawidłowa kwalifikacja dokumentów pod kątem rachunkowym i podatkowym

  • weryfikacja i rozliczanie należności i zobowiązań

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • przygotowanie deklaracji podatkowych

  • analiza i uzgadnianie sald kont księgowych

  • ścisła współpraca z Główną Księgową

  • komunikacja z innymi działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność, skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia zawodowego

  • komunikatywność i chęć wprowadzania usprawnień

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office - w szczególności MS Excel

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • bezpłatny parking

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy