Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Księgowy

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa: prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, zakładowego planu kont

  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań do GUS

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów polskiej ustawy o rachunkowości

  • Inne zadania księgowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku samodzielnej księgowej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność obsługi programu Symfonia FK (mile widziane)

  • Samodzielność, zaangażowanie, sumienność, dokładność, terminowość

To oferujemy

  • Odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • karta multisport

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Działalność grupy opiera się głównie na budowie komercyjnych obiektów handlowych na wynajem oraz nieruchomości mieszkalnych.

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.