Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/ Księgowy

POZBRUK

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja księgowa faktur zakupowych i sprzedażowych, kontrola rejestrów VAT,

  • naliczenie i księgowanie podatków i opłat lokalnych i/lub delegacji krajowych i zagranicznych,

  • dekretacja, księgowanie innych zdarzeń gospodarczych,

  • wybrana sprawozdawczość do GUS,

  • prace związane z zamknięciem miesiąca i roku,

  • sporządzanie sprawozdania finansowego powierzonej spółki,

  • kalkulacja podatków, przygotowanie deklaracji,

  • stała współpraca z innymi podmiotami Grupy,

  • współpraca w ramach całego zespołu księgowego,

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielna księgowa/ księgowy,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w aspekcie MS Office,

  • sumienność i dokładność,

  • pracowitość,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności,

  • zorientowanie na klienta (wewnętrznego i zewnętrznego),

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • pracę w centrali firmy - Sobota k. Poznania,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,

  • możliwości rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy.

Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania

Przewiń do profilu firmy