Oferta pracy

Samodzielna księgowa/księgowy

Esri Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych

  • Prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia

  • Reprezentowanie spółki w urzędach

  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych

  • Przygotowywanie i modyfikowanie zakładowych planów kont

  • Sporządzanie i analizowanie bilansu, rachunku zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych

  • Obliczanie miesięcznych zaliczek CIT i sporządzanie rocznej deklaracji CIT-8

  • Sporządzanie deklaracji do GUS i NBP

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzaniu pełnych ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych (pdop, pdof, VAT) oraz umiejętność ich praktycznego stosowania

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Dobra znajomość MS Office i Symfonii

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność i i umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Umowa o pracę w wymiarze całego etatu

  • Wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, atrakcyjny system premiowy

  • Praca w nowoczesnych biurach: Warszawa - na Placu Konesera blisko stacji metra Dworzec Wileński

  • Strefa dla rowerzystów (parking, szatnie, prysznice)

  • Work-life balance – czas pracy – elastyczny, możliwość częściowej pracy zdalnej, dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego dla pracujących powyżej 5 lat

  • Rozwój – system szkoleń wprowadzających i doskonalących umiejętności, ścieżki kariery i rozwoju

  • Atmosfera pracy – wsparcie kolegów, dzielenie się wiedzą

  • Enelmed i ubezpieczenie grupowe (na korzystnych warunkach)

  • Kafeteria benefitów

  • Strefa relaksu w przyjemnej przestrzeni

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji przez menedżera działu zatrudniającego

2

Wywiad telefoniczny przez pracownika działu HR

3

Wywiad telefoniczny przez menedżera działu zatrudniającego

4

Pierwsza rozmowa online z menedżerem działu zatrudniającego

5

Opcjonalnie testy wiedzy i umiejętności

6

Rozmowa osobista z menedżerem lub/i HR

7

Decyzja o zatrudnieniu

Esri Polska Sp. z o.o.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA - światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja odbywa się online – rozmowy telefoniczne i w Microsoft Teams oraz osobiście – ostatnia rozmowa w procesie rekrutacyjnym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, które będą spełniały wymagania formalne. Pozostałym Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.