Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna księgowa/ księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, obsługujące prestiżowych Klientów polskich i zagranicznych. Obecnie poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek z różnych branż z perspektywą rozwoju w ramach struktur.

    Samodzielna/ny Księgowa/wy

    Miejsce pracy: Warszawa (Sadyba/Wilanów)

    Zakres obowiązków

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów
    • Przygotowywanie płatności związanych z działalnością firmy
    • Kontrola sald należności i zobowiązań
    • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
    • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
    • Sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP
    • Kontakt z Klientami firmy (także w języku angielskim)
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, US, GUS, itp.
    • Koordynacja obiegu dokumentów
    bottom

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
    • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym/komunikatywnym
    • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Bardzo dobra znajomość MsOffice
    • Mile widziana znajomość systemu księgowego Enova
    • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy i raportowaniu w strukturach międzynarodowych
    bottom

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Samodzielne stanowisko, możliwości poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktur
    • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej)
    • Kursy i szkolenia branżowe
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom

    Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ARPI Staffing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną  w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 7015, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych  – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ARPI Staffing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”.