Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Księgowy

VACO HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Dąbrowskiego 44, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dąbrowskiego 44

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • Przygotowanie i weryfikacja rozliczeń i deklaracji podatkowych,

  • Weryfikacja rozrachunków (monitoring wpłat od komorników),

  • Rozliczenie faktoringu,

  • Analiza przepisów i współudział w rozstrzyganiu kwestii merytorycznych,

  • Rozliczenie wpłat i prowizji dotyczących sklepu internetowego,

  • Sprawdzenia rejestrów VAT,

  • Rozliczanie delegacji,

  • Sporządzanie raportów dla np. GUS-u, audytu,

  • Uzgadnianie kont księgowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe i co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku,

  • Znasz ustawę o rachunkowości i podstawy prawa podatkowego,

  • Umiesz obliczać podatek VAT i znasz zasady klasyfikacji transakcji do CIT,

  • Dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel (tabela przestawna, wyszukaj pionowo, suma jeżeli)

  • Potrafisz pracować w grupie i jesteś osobą komunikatywną,

  • Umiesz działać pod presją czasu.

  • Znasz program Symfonia (mile widziane),

  • Jesteś nastawiony na realizację celów oraz cechuje Cię silna motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową,

  • Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Bezpieczną i przyszłościową, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań – Twój głos ma dla nas znaczenie!

VACO HOLDING jest grupą kapitałową o zróżnicowanych rodzajach działalności takich jak: VACO Pest Control, Detal VACO, VACO Development oraz VACO Hybrid. Optymalizujemy rzeczywistość biznesową, inwestując w nowe technologie i koncentrując się na nowych innowacyjnych rozwiązaniach.

Przewiń do profilu firmy

VACO to zespół profesjonalistów z pasją. Tak też działamy, w pełni angażujemy się w swój zakres działań i realizację celów firmy. Dzielimy się swoim doświadczeniem, pomysłami, będąc dla siebie nawzajem wsparciem. Jeśli też te wartości są dla Ciebie ważne – Dołącz do nas!