Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków "Alfasystem" s.c.

    Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków "Alfasystem" s.c. jest doświadczonym partnerem działającym na rynku podatków i doradztwa od 1999 r. oferującym swoim Klientom pełen zakres usług doradztwa, księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych.

    Nasza firma powstała w 1999 roku i od samego początku rozwija się bardzo prężnie, systematycznie powiększając obszar działania. Każdy rok zamykał się zwiększeniem ilości obsługiwanych podmiotów - obecnie to ponad 150 firm, które są bardzo zróżnicowane pod względem wielkości i zakresu działania. Prowadzimy spółki prawa handlowego w tym podmioty zagraniczne.

    Miejsce pracy: Legnica

    Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków "Alfasystem" s.c. zatrudni samodzielną księgową do rozliczania spółek prawa handlowego.

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółek handlowych;
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych) oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym;
    • Sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej;
    • Prowadzenie rejestru środków trwałych;
    • Współpraca z audytorami oraz Urzędem Skarbowym;
    • Sporządzanie deklaracji GUS.

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość programu Symfonia.
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie;
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków "Alfasystem" s.c. z siedzibą w Legnicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków "Alfasystem" s.c. z siedzibą w Legnicy przy ul. Okrzei 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.