Oferta pracy

Samodzielna księgowa

Stella Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

  • Kontrola oraz wprowadzanie dokumentów księgowych (dokumenty sprzedaży, zakupu)
  • Bieżący monitoring rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Sporządzanie rejestrów Vat, oraz deklaracji JPK-VAT
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych
  • Praca według ustawy o rachunkowości

Wymagania:

  • Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu CDN XL mile widziana
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk aplikowania w temacie maila „Samodzielna księgowa”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy