Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

BIURO RACHUNKOWE IFB sp. z o.o.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo - księgowego (faktury, wyciągi bankowe etc.)

  • Kontrola dokumentów i księgowań, w tym kontrola rejestrów i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

  • Nadzorowanie procesów księgowych w zakresie zgodności z procedurami i zasadami księgowości

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych własnych i leasingowych, wartości niematerialnych i prawnych, naliczanie amortyzacji

  • Analiza i uzgadnianie rozrachunków

  • Sporządzanie deklaracji oraz ich weryfikacja pod względem zgodności z ustawą o rachunkowości i ustawami podatkowymi

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS,GUS)

  • Sporządzanie bilansów rocznych i okresowych

  • Współpraca z Klientem w zakresie obsługi finansowo-księgowej, w tym wyjaśnianie nieprawidłowości dotyczących przesyłanej dokumentacji

  • Realizacja innych zadań i zleconych przez przełożonego prac

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Samodzielność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji

  • Dobrze rozwinięte analityczne myślenie oraz umiejętność planowania pracy oraz ustalania priorytetów

  • Skrupulatność oraz rzetelność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, przy krótkich terminach zamknięcia miesiąca / roku

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu finansowo- księgowego Comarch ERP Optima

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Wsparcie w czasie wdrożenia i dalszego rozwoju

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do platformy szkoleniowej)

  • Benefity pracownicze