Oferta pracy

Samodzielna księgowa

LTA SP. Z O.O. SP.K.O firmie

LTA SP. Z O.O. SP.K.

Ferdynanda Ossendowskiego 7

Łódź

Biuro Rachunkowe LTA Business Center istnieje na rynku od 11 lat. Celem naszej działalności jest zapewnienie naszym Klientom sprawnego i rzetelnego wsparcia we wszelkich kwestiach związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą.

Na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej oraz długoletniemu doświadczeniu proponujemy najbardziej optymalne, komfortowe oraz niezawodne rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań wynikających z prowadzonej przez Klientów działalności biznesowej.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • pełna-samodzielna obsługa księgowa Spółek Prawa Handlowego,
  • analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
  • monitorowanie i analizę zmian przepisów prawa podatkowego,
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT, NIP) oraz plików JPK VAT
  • księgowanie wszelkich dokumentów księgowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • analiza rozrachunków z kontrahentami,
  • przygotowanie raportów oraz analiz finansowych, a także sprawozdań statystycznych
  • inicjowanie działań mających na celu ulepszanie rozwiązań w systemie księgowym
  • obsługa korespondencji
  • obsługa kadrowo-płacowa - opcja

Oczekiwania:

  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) – mile widziane
  • Doświadczenie pracy w Dziale Księgowym - mile widziane
  • Doświadczenie kadrowo-płacowe - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • Dyspozycyjność
  • Skrupulatność, zaangażowanie, komunikatywność, rzetelność

Nasza firma pracuje na programie: SAGE SYMFONIA 50 CLOUD, SAGE KADRY i PŁACE, PŁATNIK ZUS

Jako Pracodawca oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • pracę w sympatycznym zespole,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (w godzinach 7:00 – 9:00).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy