Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA MASTERBILL

    Więcej informacji o nas: www.masterbill.com.pl

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mikołów

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych
    • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • znajomość programu Rewizor GT (Insert GT),
    • mile widziana znajomość oprogramowania CDN Optima
    • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym księgowaniu firmy z pełną księgowością
    • Znajomość przepisów CIT, VAT, WDT/ WNT
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy
    o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

    Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)