Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

Motion Systems Michał Stanek

  • Nadolice Wielkie (pow. wrocławski)

    Nadolice Wielkie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, VAT,

  • Przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych,

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, GUS,

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • Prowadzenie ewidencji kosztów księgowych, uzgadnianie ich z kontami Księgi Głównej,

  • Księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,

  • Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość),

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych,

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC),

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy,

  • Samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach,

  • Znajomość systemu finansowo-księgowego Enova będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenia, umowę o pracę lubB2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Szkolenie wewnętrzne z wymaganego zakresu kompetencji,

  • Możliwość zdobywania uprawnień oraz udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na globalnym rynku,

  • Zapełniamy dojazd do zakładu pracy z Wrocławia (autobus pracowniczy).

O nas

Motion Systems od 2009 r. jest wiodącym producentem platform ruchu i komponentów do symulatorów. Firma oferuje usługi w zakresie projektowania i wdrażania profesjonalnych rozwiązań. Nasze produkty znajdują zastosowanie w branży rozrywkowej, filmowej, a także w profesjonalnych symulatorach przeznaczonych specjalnie dla szkół nauki jazdy, obronności lub jako narzędzie badawcze.

Wysoka jakość naszych produktów i usług jest dla nas priorytetem, co potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wytycznymi ISO 9001:2015.