Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Łopatki (pow. puławski), Nałęczów, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MATERNE-POLSKA Sp. z o.o. jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce na Lubelszczyźnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nałęczów (okolice), Łopatki (pow. puławski)

    Zakres obowiązków

    • dekretowanie i księgowanie dokumentów (faktury kosztowe, magazynowe, rezerwy, rozliczenia międzyokresowych itp.-prawidłowe kwalifikowanie na konta rodzajowe i   zakresie podatku CIT i VAT),
    • wprowadzanie kursów walut obcych do systemu księgowego,
    • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych GUS, NBP (FO1, SP, KZ, IFT-1R, IFT-2R, AZ-KRH, AZ-POZ, PZ-KRH, PZ-POZ, PZ-UDZ ),
    • przygotowywanie przelewów bankowych w systemie (znajomość zasad mechanizmu Split Payment),
    • przygotowywanie raportów dotyczących płatności w walucie polskiej i obcej-wiekowanie, wpływów, wydatków miesięcznych,
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi (kontaktowanie się w j. angielskim z kontrahentami zagranicznymi, wyjaśnianie wpłat, zaliczek, certyfikaty rezydencji podatkowej) ,
    • sprzedaż na rzecz osób fizycznych na kasie fiskalnej,
    • aktywne uczestnictwo podczas badania sprawozdania finansowego przez biegłych rewidentów

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (ekonomia, finanse, rachunkowość),
    • 5-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego (pełna księgowość) - mile widziane w firmie produkcyjnej w systemie IFS
    • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych i umiejętność stosowania przepisów w praktyce (podatek od źródła; VAT-transakcje krajowe, import usług, WNT, WDT; reprezentacja, reklama, różnice kursowe),
    • bardzo dobra znajomości obsługi pakietu MS Office-Excel,
    • język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • dokładność, terminowość, uczciwość, samodzielność, cierpliwość, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

    Kandydatów spełniających powyższe wymogi prosimy o przesłanie CV (z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji - przez Materne- Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.) poprzez przycisk Aplikuj

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Materne- Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.

    2) inspektorem ochrony danych w Materne- Polska Sp. z o.o. jest Dariusz Auguścik [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a w.w. rozporządzenia.

    4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

    5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r..

    7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie cv (z klauzulą :„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji - przez Materne- Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a) na adres [email protected] lub o kontakt na numer telefonu 081-88-26-323 kom. 695-250-420