Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa

IPPON BARCZA sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Udział w księgowaniach związanych z zamknięciami miesięcznymi
  • Rozliczenia podatkowe (CIT, PIT, VAT, JPK)
  • Księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Bieżąca weryfikacja zapisów na kontach
  • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów kontrolnych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii
  • Przynajmniej 5-6 lat doświadczenia w obszarze księgowości
  • Dobra znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość kadr i płac
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość programu FK Symfonia
  • Samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność
  • Zdolności analityczne
powyżej 4 lat

Oferujemy:

  • Pracę w  firmie zajmującej się inwestycjami w nieruchomościach, nieruchomościami oraz działalnością deweloperską
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne