Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

RACHUNKOWOŚĆ AUDYT FINANSE BILANS SP Z O O

6 0007 000 brutto / mies.
  • Kępska 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Kępska 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych powierzonych Klientów

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

  • Komunikacja z Klientami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu ksiąg

  • handlowych w biurze rachunkowym

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT)

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch Optima

To oferujemy

  • Pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku biur rachunkowych w Opolu

  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt

  • Wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole

  • Możliwości rozwoju, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje

Nasze Biuro Rachunkowe istnieje od 1990 r. a w 2000 roku zmieniła nazwę na Rachunkowość-Audyt-Finanse Bilans” Sp.z o.o. Przez około 30 lat udało nam się zdobyć zaufanie i zadowolenie wielu naszych klientów. Zbadaliśmy samodzielnie lub jako podwykonawcy około 350 sprawozdań finansowych, specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, wykonujemy ekspertyzy, wyceny i opinie na potrzeby różnych instytucji. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności (handlowej, usługowej, budowlanej, produkcyjnej , NZOZ) i formie prawnej (działalność gospodarcze, spółki prawa handlowego, spółki osobowe).

Przewiń do profilu firmy