Samodzielna Księgowa

  • Osie (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GZELLA POLAND
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Osiu
poszukuje wykwalifikowanych kandydatów
do pracy na stanowisko:
SAMODZIELNA KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Osie, powiat świecki

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • Kontakt z innymi działami,
  • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości,
  • wykształcenie kierunkowe ( Ekonomia, Rachunkowość ,Finanse),
  • dobra znajomość zagadnień rachunkowo-podatkowych,
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • dobra organizacja pracy i systematyczność.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie o standardach europejskich,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Rekrutacja trwa do 09.02.2018.
Aplikacje zawierające CV prosimy składać w dziale kadr firmy
GZELLA POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Sp.k. ul. Rynek 6, 86-150 Osie,
lub za pomocą przycisku:

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr. telefonu (052) 33-39-226

Prosimy również o dopisanie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych , Dz. U. nr 133, poz. 883).