Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Lesznowola (pow. piaseczyński), Piaseczno, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca od ponad 30 lat,
    poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko:

    Samodzielna Księgowa / Księgowa
    Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Lesznowola (pow. piaseczyński)

    Obowiązki:

    • Ewidencja zakupów kosztowych i magazynowych - kraj, import, import usług i WNT
    • Weryfikacja dokumentacji WDT
    • Zarządzanie obiegiem faktur kosztowych
    • Księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walutach obcych
    • Rozliczanie kosztów i VAT od samochodów osobowych
    • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Wystawianie faktur usługowych
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Rozliczanie podatku u źródła
    • Sporządzanie deklaracji VAT
    • Sprawozdawczość GUS
    • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu dotacji

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość przepisów VAT, w szczególności dot.transakcji transgranicznych
    • znajomość MS Office (Excel, Word)
    • doskonała organizacja pracy własnej
    • rozwinięte umiejętności komunikatywne
    • obowiązkowość, dotrzymywanie terminów

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży FMCG
    • szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • motywujące wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • ubezpieczenie grupowe

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

    z dopiskiem Samodzielna Księgowa

    Prosimy o zamieszczenie na aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.