Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

ASCS-Consulting Biuro RachunkoweO firmie

ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe

C4

Poznań

Jesteśmy biurem rachunkowym powstałym na bazie ponad 20-letniego doświadczenia jego założycieli w największych i najbardziej renomowanych firmach z udziałem kapitału zagranicznego. Dzięki temu potrafimy działać w sposób kompleksowy, jednocześnie zapewniając indywidualne podejście do każdego klienta. Nieustannie dążymy do rozwijania potencjału firmy i adaptowania jej do zmian gospodarczych i legislacyjnych, w celu zapewnienia jak największej satysfakcji naszych klientów.

Nawiązujemy współpracę ze specjalistami prawa bilansowego, podatkowego, prawa pracy oraz z radcami prawnymi. Zasoby ludzkie mają dla nas wartość priorytetową. Dlatego jeżeli cechuje Cię entuzjazm i swoją pracę wykonujesz z pasją, równocześnie ciągle podnosisz swoje kwalifikacje i szukasz miejsca do najlepszego rozwoju i pragniesz nas w tym wspierać, chciał(a)byś zdobyć praktykę i kolejne doświadczenie, zachęcamy do przesłania aplikacji.

Opis stanowiska:

  • W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedzialnej i samodzielnej osoby do prowadzenia kpir i pełnej księgowości.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,
  • znajomość programu Sage Symfonia Mała Księgowość oraz Finanse i Księgowość- mile widziana
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • skrupulatność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ASCS-Consulting Biuro Rachunkowe ogłaszające rekrutację.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetw arzanie przez ASCS¬Consulting Biuro Rachunkowe, ul. Rubież nr 46/C4 lok. 87, 61¬612 Poznań, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko samodzielnej księgowej przez okres: do zakończenia rekrutacji, licząc od dnia przekazania mojej aplikacji m.in. CV.”

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), którą można odwołać w dowolnym momencie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, lub w przypadku zgody również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, ale nie dłużej niż 12 miesięcy. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Dbając o Państwa prawa, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności dostępnej na naszej stronie internetowej.

Ogłoszenie archiwalne