Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

Monika Soporowska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa księgowa małych firm,

  • uzgadnianie obrotów i sald księgowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • przygotowywanie deklaracji ZUS

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych,

  • umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi,

  • otwartość na długofalową współpracę,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z długofalową wizją rozwoju,

  • wynagrodzenie dopasowane do poziomu kompetencji i zaangażowania,

  • atrakcyjny system szkoleń,

  • życzliwą atmosferę

O nas

Biuro rachunkowe z wieloletnią pozycją na rynku, poszukuje samodzielnej księgowej