Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

Goldman Recruitment

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Osoba ta będzie odpowiedzialna za współtworzenie działu księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według Polskiej Ustawy o Rachunkowości,

  • współtworzenie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • współtworzenie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS),

  • aktywna współpraca z kontrahentami oraz różnymi działami w firmie.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,

  • biegła znajomość przepisów dotyczących rachunkowości oraz podatków,

  • min. 3 lata doświadczenia w dziale księgowym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • znajomość MSSF będzie atutem,

  • posiadanie jednej z branżowych kwalifikacji ACCA lub CIMA, będzie dodatkowym atutem,

  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),

  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do kursów poszerzających wiedzę,

  • praca w systemie hybrydowym,

  • benefity: opieka medyczna, karta MultiSport,

  • dofinansowanie do kursów językowych.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy