Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Referent ds. Księgowości

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.

  • Ciepłownicza 8, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych, reklamacji

  • Uzgadnianie sprzedaży pod kątem przepisów podatkowych, sporządzanie raportów dot. należ-ności i sprzedaży

  • Uzgadnianie sald kont

  • Sporządzanie sprawozdań GUS

  • Wsparcie procesu zamknięcia okresu oraz przygotowanie zweryfikowanych danych do sporzą-dzania deklaracji CIT, VAT,WHT

  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowanie odpowiednich reko-mendacji w tym zakresie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej

  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • Znajomość MS Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Mile widziana znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia, możliwość rozwoju

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeWire w Polsce

Grupa Coroplast zaczęła pisać pierwszy rozdział swojej historii sukcesu w Polsce wraz z założeniem fabryki w Dylakach w 1994 roku. W międzyczasie, w dwóch różnych lokalizacjach świadczymy produkcję dla jednostek biznesowych Grupy Coroplast – Coroflex i WeWire.

Przewiń do profilu firmy