Samodzielna Księgowa [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Tuplex Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 3 maj 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TUPLEX Sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami. W związku z rozwojem naszych struktur obsługi biznesu poszukujemy do Centrali zlokalizowanej w Warszawie pracownika na stanowisko:

Samodzielna KsięgowaNumer ref.: Nr ref. CE/KS/040320
Lokalizacja biura: Warszawa – Targówek

Główne obowiązki:

  • Sporządzanie kalkulacji oraz deklaracji VAT
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Księgowanie i rozliczanie umów leasingu
  • Księgowanie i kontrola odpisów aktualizujących należności
  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupu
  • Przygotowywanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, INTRASTAT, PFRON)
  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych przed zamknięciem miesiąca / roku

Oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku i w obszarze zadań
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane finanse/ rachunkowość
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), doświadczenie z SAP będzie szczególnym atutem
  • Doskonała organizacja pracy oraz analityczne myślenie
  • Skrupulatność, sumienność, zaangażowanie oraz terminowość w realizacji zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole na różnych poziomach organizacji

Oferujemy:

  • Pracę w nowocześnie zorganizowanej firmie będącej liderem w branży, z 30 letnią tradycją na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Szkolenia wdrożeniowe do organizacji i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Kulturę pracy opartą o relacje partnerskie

Aplikacje ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

UWAGA: Prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy