Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa

AdroO firmie

  • Rumia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ADRO - firma branży stoczniowej o jednej z największych rozpoznawalności, realizująca remonty statków zatrudni:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów spółek
  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości oraz sprawozdań statystycznych
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, PIT, CIT, VAT, ZUS
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (NBP, US, Urząd Statystyczny, itp.) oraz przygotowywanie sprawozdań na ich potrzeby
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • optymalizacja procesów księgowych

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego oraz innych zagadnień związanych z księgowością
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w firmie o profilu usługowym
  • Doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwach realizujących transakcje zagraniczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel oraz systemu księgowego Symfonia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność i chęć dalszego rozwoju
  • Łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz inicjatywy
  • pracę w przyjaznej atmosferze z profesjonalnym zespołem
  • szkolenia
  • codzienne wsparcie merytoryczne

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez kliknięcie w przycisk poniżej:

Ogłoszenie archiwalne