Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy - Accounting Manager

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

  • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów spółek,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości oraz sprawozdań statystycznych,

  • prowadzenie rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, PIT, CIT, VAT, ZUS,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (NBP, US, Urząd Statystyczny, itp.) oraz przygotowywanie sprawozdań na ich potrzeby,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (wynagrodzenia, koszty itp.)

  • optymalizacja procesów księgowych,

  • kontrola kosztów w firmie,

  • przygotowanie raportów dla zarządu.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego oraz innych zagadnień związanych z księgowością,

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczne doświadczenie w firmie o profilu usługowo-handlowym,

  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwach realizujących transakcje zagraniczne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel oraz systemu księgowego OPTIMA Comarch,

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

To oferujemy

  • umowę o pracę (pełny lub niepełny etat),

  • stabilność zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju oraz inicjatywy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym zespole,

  • codzienne wsparcie merytoryczne.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.

Nasza firma jest częścią międzynarodowej grupy VALPLAST i 1.PLASTCOMPANY s r.o. działającej na rynkach EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ (PL, CZ, SK, RO, HU) oraz wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz surowców i dodatków.

Przewiń do profilu firmy