Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

BAKKALVITA DARIUSZ HORDEJUK

4 0005 000 brutto / mies.
  • Sidorska 102, Biała Podlaska
    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Sidorska 102

Biała Podlaska

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości

  • prowadzenie kadr i płac

  • mile widziana wiedza doradztwa podatkowego

  • pozostałe czynności związane z rozliczaniem w Urzędach Państwowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • Ukończone studia kierunkowe

  • Mile widziane ukończone kursy podatkowe

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Wynagrodzenie wypłacane na czas

  • Szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Firma Rodzinna działa w sektorze FMCG jako dostawca dodatków

Importer Bakalii, producent past orzechowych oraz zdrowej żywności

Laureat nagrody BPIG Lider Przedsiębiorczości 2021