Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

SOLLUX LIGHTING MUZOLF SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Budzyń (pow. chodzieski)

    Budzyń (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki

  • kalkulacje i raportowanie wyniku finansowego

  • sporządzanie i składanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji podatkowych do US, ZUS oraz innych informacji sprawozdawczych GUS

  • przygotowywanie rocznych deklaracji rozliczeniowych PIT dla pracowników

  • księgowanie rozliczeń pracowniczych

  • prowadzenie rozliczeń podatkowych

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • bieżące księgowanie faktur zakupu i sprzedaży (+ WNT, WDT)

  • kontrola i analiza kont księgowych

  • potwierdzanie sald

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS)

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze księgowości/rachunkowości na samodzielnym stanowisku

  • doświadczenie w rozliczaniu spółek z o.o., spółek komandytowych

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • bardzo dobra znajomość bieżących przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości

  • umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych i PKPiR

  • praktyczna znajomość programów księgowych

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego zarządzania czasem

  • rzetelność, skrupulatność, dokładność, etyka zawodowa

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • świetną atmosferę w pracy w zgranym i wspierającym Zespole,

  • bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

  • pomoc specjalisty ds. finansowych

SOLLUX LIGHTING MUZOLF SPÓŁKA JAWNA

Firma z wieloletnim doświadczeniem związanym z projektowaniem, produkcją, montażem

i sprzedażą oświetlenia. Firmę tworzą ludzie z doświadczeniem, posiadający pasje, otwarci na nowinki technologiczne oraz często zaangażowani w rozwój osobisty

i firmowy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz szeroką ofertą jesteśmy jednym z liderów branży. W związku z rozwojem firmy ogłaszamy nabór na wolne stanowisko pracy:

Dlaczego warto z nami współpracować? Jesteśmy stabilnym i bezpiecznym pracodawcą oraz sprawdzonym partnerem biznesowym. Dla nas rozwój naszego Zespołu i rozwój naszych Kontrahentów są najważniejsze

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.