Oferta pracy

Samodzielna księgowa - Samodzielny księgowy

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie faktur zakupu zagranicznych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowanie faktur sprzedaży krajowych, WDT i eksportowych

  • Księgowanie faktur zakupu krajowych, WNT i importowych

  • Uzgadnianie rejestrów VAT, przygotowanie pliku JPK_VAT

  • Prowadzenie programu ST kartotek środków trwałych i ich aktualizacja w zakresie ruchu (OT, LT)

  • Naliczanie kwoty amortyzacji w okresach miesięcznych

  • Sporządzanie sprawozdań NBP i GUS

  • Naliczanie różnic kursowych (wycena miesięczna)

  • Sporządzanie w porozumieniu z Głównym Księgowym deklaracji CIT – 2 w okresach miesiąca

  • Współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w Dziale Księgowym;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Dobra znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości, regulacji dotyczących transakcji w ramach wspólnoty UE (podatek u źródła, WNT, import usług, dostawy łańcuchowe)

  • Bardzo dobra znajomość MS-Office

  • Doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność,

  • Mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zadowalające środowisko pracy i dobrą atmosferę

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, świadczenia sportowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy