Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

BIURO RACHUNKOWE JANINA KMIEĆ

5 0008 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY.

Praca w biurze rachunkowym z głównym klientem (duża firma produkcyjna). Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w bezpośrednią pracę (księgowanie, sporządzanie sprawozdań okresowych i rocznych, sprawozdawczości GUS, rozliczanie podatków CIT i VAT), kontakt z Klientem oraz nadzór nad zespołem dedykowanym do obsługi księgowej Firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,

  • znajomość programu księgowego (Rewizor będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • udział w szkoleniach,

  • przyjazną i koleżeńską atmosferę,

  • dodatkowe świadczenia,

  • premie uznaniowe,

  • ruchomy rozkład czasu pracy.

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Firma Biuro Rachunkowe Janina Kmieć powstała w 1993 r. w Bydgoszczy. Przez 29 lat działalności firma zdobyła uznanie na rynku usług księgowych-finansowych i płacowo-kadrowych. Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w tym prowadzeniu ksiąg handlowych , ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, obsługi kadrowej i płacowej.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i rodzinną atmosferą. Specyfika działalności wymaga okresowo wzmożonego wysiłku ale wysiłek ten jest zawsze uczciwie wynagradzany i rekompensowany według indywidualnych potrzeb naszych pracowników.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji na stanowiska pracy w naszym Biurze!