Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa - Samodzielny Księgowy

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy multienergetyczną spółką, która prowadzi działalność w zakresie obrotu olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym, gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Od marca 2017 Spółka jest notowana na rynku głównym GPW.

    Poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisku:
    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie ewidencji księgowej przychodów i kosztów spółki,
    • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
    • prowadzenie rozliczeń dostaw wewnątrzwspólnotowych
    • prowadzenie rozliczeń dotyczących wyrobów akcyzowych
    • sporządzanie deklaracji podatkowych: dotyczących VAT oraz Akcyzy
    • sporządzanie i składanie sprawozdań statystycznych i bankowych

    Wymagania:

    • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
    • wykształcenie kierunkowe minimum średnie
    • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem Vat oraz Akcyzy
    • doświadczenie w zakresie rozliczania podatków VAT i Akcyzy oraz przygotowania deklaracji podatkowych
    • doświadczenie w zakresie rozliczania hurtowej i detalicznej sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego
    • doświadczenie w zakresie rozliczania dostaw wewnątrzwspólnotowych
    • znajomość zasad gospodarki magazynowej
    • dobra znajomość programów typu Word, Excel
    • znajomość programu komputerowego Dynamics GP będzie dodatkowym atutem
    • skrupulatność i dobra organizacja pracy
    • wysoki poziom samodzielności w działaniu
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata
    • pakiety MultiSport
    • pakiety medyczne
    Aplikację prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29/08/97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

    Dziękując za przesłanie aplikacji, informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    bottom