Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy do biura rachunkowego

Fincont Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Samodzielna ocena, kwalifikacja księgowa i podatkowa oraz  ewidencja dokumentów w zakresie pełnej księgowości;
  • Analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych;
  • Sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami;
  • Sporządzanie dekretacji podatkowych w tym m.in. VAT, PIT, CIT, PCC;
  • Sporządzanie raportów GUS;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Komunikacja z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi;
  • Nadzór nad całością spraw księgowych i podatkowych;
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu;
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Mile widziana umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość;
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy;
  • Etat lub inne formy zatrudnienia zależnie od preferencji pracownika;
  • Miłą atmosferę pracy oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie karnetów Multisport;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia na życie.

Ogłoszenie archiwalne