Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy do Działu Księgi Głównej

Holding 1O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Puszkarska 7F (Bonarka4Business)

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek zajmujących się wynajmem nieruchomości, sprzedażą towarów i świadczeniem usług
  • Rozliczanie inwestycji budowlanych i prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Kontrola dowodów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi, ich dekretacja i księgowanie
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji podatkowej oraz odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe obsługiwanych spółek, w tym sporządzanie i wysyłanie stosownych deklaracji i informacji podatkowych
  • Przygotowywanie jednostkowych sprawozdań finansowych
  • Prowadzenie sprawozdawczości GUS, NBP, INTRASTAT oraz innej sprawozdawczości finansowej wynikającej z obowiązujących przepisów prawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • Kilkuletnie doświadczenie w podmiocie świadczącym usługi księgowo-podatkowe na stanowisku Samodzielnego Księgowego
  • Biegłej znajomości przepisów z zakresu rachunkowości, podatków - Vat , CIT, podatek od nieruchomości
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie MS Excel);
  • Znajomość systemu Enova
  • Rzetelność, systematyczność i terminowość
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zapewnimy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego w prężenie rozwijającej się organizacji
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

Ogłoszenie archiwalne