Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy ( firma produkcyjna)

Coberon Chronos Group

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego klienta,firmy produkcyjnej,poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wejherowo

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,

  • Przeprowadzanie zamknięcia miesiąca oraz roku podatkowego,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych pod nadzorem Głównego Księgowego,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP,

  • Udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych ze środkami trwałymi i WNiP,

  • Księgowanie dokumentów księgowo – finansowych,

  • Bieżąca analiza kont księgowych,

  • Kontakt z instytucjami, urzędami, klientami.

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości spółek produkcyjnych,

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii,

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Dokładność i staranność,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy),

  • System premiowy,

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny: opiekę medyczną, świadczenia z ZFŚS: dofinansowanie wypoczynku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku