Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

QRQ Sp. z o.o.O firmie

QRQ Sp. z o.o.

Damroki 1/B6

Gdańsk

QRQ Sp. z o.o. tworzy interdyscyplinarny zespół ekspertów specjalizujących się w obszarach prowadzenia i rozliczania projektów unijnych, prawa, rachunkowości i podatków, kontrolingu inwestycyjnego, operacyjnego, produkcyjnego i projektowego, zarządzania personelem, tworzenia i wdrażania produktów autorskich, a także budowaniem organizacji od zera. Stawiamy na technologię i wsparcie biznesu przez docenionych specjalistów. Dzielimy się doświadczeniem.

W związku z rozwojem oddziału w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki
  • Kontrola dowodów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi, ich dekretacja i księgowanie
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji podatkowych, w tym sporządzanie i wysyłanie stosownych deklaracji i informacji podatkowych
  • Prowadzenie sprawozdawczości finansowej i innej wynikającej z obowiązujących przepisów prawa
  • Udział w rekrutacja nowych pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem spółki
  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy
  • Sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych.

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • wykształcenia kierunkowego z zakresu rachunkowości, kadr i płac
  • 3-5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel), Windows, Internetu
  • sumienności,  odpowiedzialności i doskonałej organizacji pracy
  • umiejętności niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
  • wysokiej kultury osobistej i pozytywnej energii
  • dużego poziomu samodzielności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Co oferujemy:

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się w spółce.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy