Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

JET STAR INTERNATIONAL LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

JET STAR INTERNATIONAL LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Grunwaldzka 212

Gdańsk

JET STAR INTERNATIONAL to międzynarodowa firma handlowa z branży Waterjet, zajmująca się importem
i dystrybucją części i piasku do wycinarek wodnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielnej księgowej / księgowego

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych spółki z o.o.,
  • księgowanie i rozliczanie podatku Vat od transakcji krajowych (zakup i sprzedaż w PLN i walucie – towary i zakupy różne), transakcji unijnych (WDT i WNT), eksportu towarów , importu towarów (procedura ogólna i uproszczona oraz procedura 42), importu usług,
  • kompletowanie dokumentów potrzebnych do prawidłowego rozliczania podatku Vat i podatku
    u źródła,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • kontrola wpływów należności oraz potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • prowadzenie spraw kadrowo - płacowych spółki (w tym rozliczanie premii pracowników oraz delegacji służbowych - krajowych i zagranicznych),
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, UC, ZUS, GUS, agencje celne, banki, urzędy zagraniczne, obsługa medyczna i BHP),
  • tworzenie dokumentacji wewnętrznej (regulaminy, procedury postępowania, umowy),
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz Intrastatu,
  • sporządzanie sprawozdania finansowego (wprowadzenie, bilans, rachunek wyników w wariancie porównawczym, dodatkowe informacje i objaśnienia),
  • praca w systemie Enova i w programie Płatnik,
  • pomoc w prowadzeniu windykacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: rachunkowość, finanse, prawo podatkowe),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego lub samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość innych języków obcych w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę,
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokim potencjale wzrostu,
  • pracę w stałych godzinach 8-16 (poniedziałek - piątek)
  • kartę Multisport.
Prosimy kandydatów o przesyłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne