Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

INTERIUM INVESTMENT SP. Z O. O. SP. K.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

INTERIUM INVESTMENT SP. Z O. O. SP. K.

aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym

  • rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy

  • prowadzenie pełnej ewidencji księgowej

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • nadzór nad prawidłowym rozliczaniem podatkowym

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • sporządzanie deklaracji, informacji do ZUS, PFRON, naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

  • monitorowanie i rozliczanie wpłat klientów na rachunkach powierniczych

  • bieżąca współpraca z działem administracyjnym i działem prawnym spółki

  • windykacja należności

  • dodatkowe zadania zlecane przez przełożonych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe ( rachunkowość)

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej

  • znajomość aktualnych przepisów prawa bilansowego i podatkowego spółek kapitałowych i osobowych w tym bardzo dobra znajomość Krajowego Standardu Rachunkowości nr 8 – Działalność Deweloperska

  • umiejętność rozliczania spółek komandytowych – bieżąca znajomość przepisów podatkowych w tym zakresie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel

  • Umiejętność pracy w zintegrowanych systemach finansowo-księgowych

  • skrupulatność i dokładność

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy oraz samodzielne stanowisko

  • miejsce pracy w ścisłym centrum Wrzeszcza. Dogodny dojazd (SKM, tramwaj, autobus)

  • stabilną formę współpracy

  • miłą atmosferę w pracy

Interium Investment, jako jeden z trójmiejskich deweloperów, odpowiada za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. W ramach prowadzonej działalności, realizujemy projekty budowlane i dostarczamy nabywcom gotowe inwestycje mieszkaniowe. Zależy nam, by nasze projekty były odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta, dlatego angażujemy się w inwestycje o przemyślanych i dogodnych lokalizacjach, z nowoczesną bryłą i wyposażeniem budynków. W naszych inwestycjach kładziemy duży nacisk na odpowiednie zagospodarowanie otoczenia i zadbane tereny zielone. Pragnąc nieustannie podwyższać jakość swoich usług, stawiamy na wysoko wykwalifikowany zespół oraz współpracę z uznanymi i doświadczonymi firmami z zakresu projektowania oraz budownictwa.

Przewiń do profilu firmy