Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Dekpol S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie deklaracji VAT i CIT,

  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • przygotowywanie raportów i deklaracji VAT w oparciu o polskie prawo podatkowe,

  • praca w zespole,

  • współpraca z działem finansowym,

  • współpraca z audytorami i organami podatkowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości, najlepiej w branży budowlanej

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości (MSR/MSSF),

  • dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość MSR/MSSF oraz analizy finansowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz motywacyjne składniki zmienne,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości różnych branż zarówno

  • w pełnej księgowości jak i KPiR,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • obszerny parking dla pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy