Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie krajowych oraz zagranicznych faktur sprzedaży i zakupu,

  • Uzgadnianie kont księgowych na potrzeby zamknięcia miesiąca i roku,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • Weryfikacja prawidłowości ujęcia dokumentów w deklaracjach podatkowych, udział w sporządzaniu deklaracji,

  • Wypełnianie sprawozdań GUS, NBP,

  • Wspieranie zespołu w codziennej pracy oraz współpraca z oddziałami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ekonomia, finanse, rachunkowość,

  • Mile widziana znajomość programu Comarch CDN XL,

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku,

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach,

  • Zapewniamy wdrożenie stanowiskowe,

  • Zadbaliśmy o ergonomię pracy na każdym stanowisku,

  • Dogodną lokalizację, korki nas nie dotyczą,

  • Możesz liczyć na swobodną atmosferę, nie obowiązuje strój oficjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy