Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Business Mind Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.

Księdza Leona Miszewskiego 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości wskazanym podmiotom gospodarczym z różnych sektorów gospodarki:

  • ewidencjonowanie operacji księgowych w systemach: ENOVA365

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT/VAT/JPK)

  • prowadzenie rozrachunków

  • znajomość zasad rozliczania produkcji w toku

  • opracowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rzis, GUS)

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: preferowane rachunkowość

  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym)

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zagadnień księgowych

  • dobra znajomość MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania czasem

To oferujemy

  • umowa o pracę/ umowa cywilno-prawna

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość korzystania z programu ubezpieczenia grupowego

O nas

Business Mind Sp. z o.o. działa na rynku usług rachunkowych oraz kadrowo-płacowych od 2010 roku. Podmioty stanowiące trzon obsługiwanych klientów przez Business Mind to spółki prawa handlowego, w tym znaczącą ilość z kapitałem zagranicznym. W związku z systematycznym powiększaniem grona klientów poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Księgowy posiadającej wysokie kompetencje zawodowe.