Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

RAIKO POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Radarowa 165
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

RAIKO POLSKA sp. z o.o.

Radarowa 165

Gdańsk

Opis stanowiska

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej i płacowej
  • kontrola rozrachunków i uzgadnianie sald
  • przygotowanie informacji finansowych na potrzeby Zarządu
  • współpraca z biznesem celem zapewnienia odpowiedniego obiegu dokumentów i informacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego księgowego/Samodzielnej księgowej – preferowane w branży produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz polskich zasad rachunkowości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów księgowych (preferowana Optima)
  • odpowiedzialność i sumienność
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie archiwalne