Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Bollore Logistics PolandO firmie

Bollore Logistics Poland

Janka Wiśniewskiego 31

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i wewnętrznymi standardami firmy (w szczególności w zakresie importu usług)

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie

  • Naliczanie podatków do US (w szczególności: podatek dochodowy od osób prawnych, podatek u źródła)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie amortyzacji

  • Przygotowywanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (m.in. GUS)

  • Udział w zamknięciu miesiąca

  • Sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-UE, plik JPK

  • Inne prace księgowe zlecone przez Głównego Księgowego

  • Współpraca z pracownikami innych Działów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego

  • Znajomość zasad rachunkowości i najnowszych regulacji z zakresu prawa podatkowego w szczególności z zakresu VAT, CIT

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki księgowości w usługach spedycji morskiej, lotniczej i drogowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szereg benefitów pozapłacowych w tym: prywatna opieka medyczna i Karta Multisport,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Bolloré Logistics Poland jest polskim oddziałem globalnego przedsiębiorstwa spedycyjno-logistycznego Bolloré Transport and Logistics ( www.bollore-logistics.com ) należącego do francuskiej grupy przemysłowej Bolloré.

Bolloré Transport and Logistics zatrudnia na wszystkich kontynentach świata ok. 30 000 pracowników. Z rocznymi obrotami ponad 11 mld euro, Bolloré zajmuje pierwsze miejsce we Francji, 4 miejsce w Europie i 7 na świecie w branży spedycji i logistyki

Przewiń do profilu firmy