Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

NEOFIN Sp. z o.o. Sp. k.

7 5009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Śląska 35

Działki Leśne

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • kwalifikacja podatkowa kosztów i przychodów

  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

  • sprawdzanie poprawności formalnej, rachunkowej i podatkowej - przygotowanych deklaracji i sprawozdań

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • sporządzanie raportów finansowych

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowej / księgowego

  • znajomość oprogramowania enova365 Finanse i Księgowość - szczególnie jeśli praca zdalna od początku współpracy

  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • znajomość procesów finansowo-księgowych oraz sprawozdawczych

  • wiedza z zakresu podatku VAT i CIT sporządzania deklaracji podatkowych do US

  • doświadczenie w pracy na systemach informatycznych, a najlepiej enova365

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • otwartość na zmiany i na niestandardowe - rozwojowe podejście do wykonywanego zawodu

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość systemów informatycznych typu: enova365, ERP Optima, Sage Symfonia ERP

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności komunikacyjne

  • komunikatywny język angielski w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),

  • nowoczesne narzędzia pracy (z sukcesem wdrożyliśmy politykę „paperless”)

  • skanalizowaną formę kontaktu z klientem biura (pomimo, że jesteśmy biurem księgowym, nie ma dzwoniących telefonów na biurkach)

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • elastyczny czas pracy

  • specjalistyczne szkolenia

  • dogodna lokalizacja biura niedaleko SKM Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni

  • darmowy parking

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja wstępna przesłanego zgłoszenia (CV, etc.)

2

ocena kandydata przez lidera zespołu

3

zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną wybranych kandydatów

4

ocena kandydatów po rozmowach rekrutacyjnych

5

kontakt z wybranym kandydatem i ustalenie dalszych kroków

6

onboarding

Jesteśmy ekspertami w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Nasze zespoły księgowych i kadrowych wyróżniają się biegłą znajomością systemów informatycznych, a szczególnie enova365. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom wsparcie w bardziej efektywnym zarządzaniu firmą.

Oferujemy Klientom prostszy i szybszy proces księgowania, co umożliwia bardziej efektywne zarządzanie firmą oraz ułatwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Nasze usługi obejmują:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych (księgi handlowej),

- prowadzenie książki podatkowej,

- obsługę kadrowo-płacową wraz z wdrożeniem u Klienta elektronicznego systemu do zarządzania czasem pracy i urlopami,

- prowadzenie rozrachunków w tym import wyciągów bankowych z wszystkich banków,

- analizy business intelligence (BI),

indywidualne raportowanie,

- tworzenie spójnych systemów księgowo-informatycznych,

- rozwiązania księgowe dopasowane do potrzeb Klienta,

- internetowe dodatki do systemu: m.in. E-pracownik, Pulpit menadżera itp.,

- elastyczne podejście do klienta - różne warianty współpracy.

Zatrudniamy nadzwyczajnych Księgowych, Księgowe szukających czegoś więcej niż standardowe księgowanie. Czujesz, że potrzebujesz nowych wyzwań i zgadzasz się z nami, że praca bez obładowania biurek papierami jest lepsza? Zapraszamy do kontaktu ☺

Przewiń do profilu firmy