Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Baltic Finance Consultant Sp. z o.o. Sp. k.

umowa o pracę
6 3007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę finansowo - księgową klientów, kontrolę rozrachunków, przygotowanie i weryfikację deklaracji VAT-7 oraz JPV-7, przygotowanie sprawozdań finansowych.

  • Obowiązki:

  • Samodzielne, rzetelne i terminowe prowadzenie spraw księgowych,

  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji i przepływu informacji,

  • Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego mających związek z zajmowanym stanowiskiem.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • Znajomość zagadnień kadrowo – płacowych, mile widziana

  • Znajomość programu OPTIMA, mile widziana

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych oraz deklaracji VAT,

  • Wyższe wykształcenie,

  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność,

  • Determinacja w realizacji celów, inicjatywa w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Przyjaźnie nastawiony, pracowity zespół,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin, dopuszcza się inne formy

O nas

Baltic Finance Consultant Sp. z o.o. Sp. kom to firma świadcząca usługi księgowe. W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielny księgowy.