Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy ( generalny wykonawca)

Devire

10 00013 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma generalnego wykonawcy projektów infrastrukturalnych. W związaku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko :

Samodzielna Księgowa /  Samodzielny Księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami bilansowymi i podatkowymi,

  • Kontrola, ewidencja dokumentów księgowych oraz ich kwalifikacja podatkowa,

  • Wycena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego,

  • Analiza i uzgadnianie kont,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z potrzebami spółki,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, inne),

  • Sporządzanie raportów do instytucji zewnętrznych (GUS, NBP),

  • Współpraca z działem kontrolingu i audytu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: bankowość, ekonomia, finanse),

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych, w szczególności przepisów w obszarze podatku VAT,

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych związanych z usługami długoterminowymi/ o okresie realizacji powyżej 6 miesięcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Umiejętność pracy w MS Office, w szczególności Excel,

  • Doskonale rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność i skrupulatność,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Miejsce pracy w komfortowym i dobrze zlokalizowanym biurze

  • Miejsce parkingowe

  • Premie roczną w zależności od wyników

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy