Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ACCO ACCOUNTING & CONSULTING OFFICE sp. z o.o.O firmie

ACCO ACCOUNTING & CONSULTING OFFICE sp. z o.o.

Generała Leopolda Okulickiego 26D

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Obsługa księgowa spółek z kapitałem zagranicznym i polskim w zakresie:

  • - dekretowanie i księgowanie faktur dotyczących transakcji polskich i zagranicznych

  • - rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników

  • - dekretowanie i księgowanie kas oraz wyciągów bankowych złotówkowych i walutowych

  • - prowadzenie bieżących rozrachunków z kontrahentami w PLN i walucie

  • - przygotowanie potwierdzeń sald dla kontrahentów

  • - prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNIP oraz rozliczenia RMK

  • - przygotowanie spółek do sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Opracowywanie planu kont wedle standardów sprawozdawczych oraz prawa podatkowego

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS, NBP)

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń finansowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Umiejętność klasyfikowania i księgowania operacji

  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego RAKS, mile widziane Comarch Optima, Fakir, Symfonia

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Preferowana znajomość jęz. angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

ACCO Accounting & Consulting działa na rynku od 25 lat, budując portfolio klientów biznesowych z szerokiego zakresu branż i specjalizacji. Świadczy usługi rachunkowości krajowych i zagranicznych spółek kapitałowych, według prawa polskiego, z zastosowaniem Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, administracji kadrowo-płacowej, nadzoru księgowo-podatkowego, doradztwa prawnopodatkowego, doradztwa biznesowego, analiz Business Intelligence, optymalizacji kosztowej przedsiębiorstw. ACCO Accounting & Consulting tworzy wyspecjalizowany zespół doradców podatkowych, biegłych rewidentów, prawników, księgowych oraz specjalistów z zakresu kadr i płac, posiadających doświadczenie zdobywane we wspólnie realizowanych projektach na rzecz polskich i międzynarodowych Klientów. Usługi świadczone są w językach obcych.

Przewiń do profilu firmy