Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

MAGAZYNY LEWICZYN SP. Z O.O.

5 5328 383 brutto / mies.
  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy handlowo-produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US, ZUS, ARiMR) i audytorami

  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo płacowej do 20 osób

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: kierunkowe z zakresu finansów i/lub księgowości

  • Doświadczenie zawodowe: Min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)

  • Znajomość programów komputerowych: Insert GT/NEXO, MS Office

  • Cechy osobowości: Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikatywność, przedsiębiorczość, samodzielność, uczciwość, zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w godzinach 8 – 16

  • Szkolenia

O nas

Spółka Magazyny Lewiczyn zajmuje się sortowaniem i magazynowaniem owoców. Swoją siedzibę ma w Lewiczynie w sercu Grójeckiego rejonu sadowniczego, największego w Polsce i jednego z największych w Europie „zagłębia” produkcji jabłek.